Termíny seminářů

Zde naleznete termíny školení a interaktivních seminářů. Termíny jsou na web doplňovány postupně, v předstihu - viz. tabulka termínů, kterou naleznete po kliknutí na odkaz [link] "pokračování". Pozor - nově vypsané termíny jsou rychle obsazovány a je vždy stanoven max. počet účastníků!

pokračování

Formulář přihlášení

Pro přihlášení na vámi zvolený seminář /školení, vyplňte formulář přihlášky. Formulář vyplňujte vždy aktuálními údaji /případně i IČ, pro váš daňový doklad. Souhlas s podmínkami účasti se týká pouze "závazného přihlášení na seminář /školení", závazným vyplněním formuláře přihlášky.

pokračování

Kompletní ceník pro rok 2019

Pod tímto odkazem naleznete kompletní ceník interaktivních seminářů, certifikovaných školení a workshopů, pořádaných v rámci akademie ACHC & AAMET intl. spol. s r.o. U specializačních seminářů je vždy uvedeno zda je /není podmínkou základní znalost EFT metodiky /technik emoční svobody.

pokračování

Kompletní ceník pro rok 2019

Pod tímto odkazem naleznete kompletní ceník interaktivních seminářů, certifikovaných školení a workshopů, pořádaných v rámci akademie ACHC & AAMET intl. spol. s r.o. U specializačních seminářů je vždy uvedeno zda je /není podmínkou základní znalost EFT metodiky /technik emoční svobody.

EFT - techniky emoční svobody pro osobní použití

- samostatný interaktivní seminář bez certifikace

3.900,- Kč a nebo 4.700,- včetně 21 dní online kurzu /seminář v délce trvání 2 celé dny /sobota + neděle

seminář obsahuje v ceně: skripta k interaktivnímu výcviku, teorie + nácvik + demo ukázky, nápoje coffee break, akreditovaný lektor + asistent, e-mail podpora a konzultace v délce trvání 2 měsíce po semináři

Možnost následné profesní praxe s klienty: u 2denního semináře NE - pouze pro os. použití, ale při doplnění s online kurzem ANO

A nebo pro ucelené studium volte cert. seminář 1. a 2.stupeň EFT /tři celé dny - viz. zde níže

certifikovaný seminář Meridiánová psychologie

1. a 2.stupeň EFT - základní seminář

5.900,- Kč /cert. školení v délce trvání 3 celé dny /pátek - sobota - neděle

seminář /školení obsahuje v ceně: kompletní skripta, teorie + nácvik + demo ukázky, nápoje coffee break, akreditovaný lektor + asistent, certifikace, e-mail podpora a konzultace v délce trvání 2 měsíce po školení

Možnost následné profesní praxe s klienty: ANO

Pro komplexní, profesní praxi je doporučeno absolvovat i 3.stupeň školení

certifikovaný seminář Meridiánová psychologie

3.stupeň EFT - pokročilý profesní stupeň

5.200,- Kč /cert. školení v délce trvání 2 a 1/2 dne /pátek - sobota - neděle

seminář /školení obsahuje v ceně: komplexní skripta, teorie + nácvik + demo ukázky, nápoje coffee break, akreditovaný lektor + asistent, certifikace, e-mail podpora a konzultace v délce trvání 2 měsíce po školení

Možnost následné profesní praxe s klienty: ANO
interaktivní seminář EFT/NLP principy podvědomé mysli

seminář v délce trvání 1 celý den, cena semináře: 1.600,- Kč

seminář obsahuje v ceně: komplexní skripta, nápoje coffee break, teorie + nácvik + demo ukázky použití EFT /NLP. Email konzultace k semináři: ANO

Možnost následné profesní praxe s klienty: NE, pro os. použití: ANO

interaktivní workshop & cert. seminář

- zahraniční lektoři: Kanada, Austrálie, Velká Británie

cena pro specializační seminář /školení je vždy upřesněna dle zastoupení mezinárodním lektorem

seminář /školení obsahuje v ceně: komplexní skripta, teorie + nácvik + demo ukázky, nápoje coffee break, akreditovaný lektor + asistent, tlumočení do Čj, certifikace, e-mail podpora a konzultace v délce trvání 6 týdnů po školení

volitelný, doplňující specializační workshop

Semináře se zahraničními lektory jsou pořádány 1x ročně

Názory a hodnocení účastníků našich školení a seminářů:

"Děkuji za nádherné tři dny v mém životě. Ani Vám nedokážu popsat, jak moc mně školení pomohlo. Dokonce si troufám tvrdit, že mi EFT absolutně změnilo život. Mám najednou práci, která mě baví... také dokáži sama řešit problémy, které jsem předtím nedokázala ani s něčí pomocí. Má sestra má pocit, že začala po EFT 'konečně žít' ... Moc Vám děkuji.  Helena K."

"...moc děkuji za oba semináře, ještě teď se ze všeho vzpamatovávám a postupně informace vstřebávám. Jsem moc ráda, že jsem vás potkala na své cestě životem s poznáváním EFT a díky za pomoc, kterou na svých seminářích předáváte. Těším se na další setkání, Alice B."

~ pro další reference přejděte na stránku ZDE

Externí spolupráce

  • Jakých změn můžete dosáhnout diky koučinku? Rozhovor s Evou Kaňákovou

    Koučování je velmi účinnou technikou nalézání autentických řešení problémů, identifikace situací nebo realizace změn za pomoci vlastních zdrojů. Koučování samo o sobě neradí ani nementoruje, pouze nastavuje zrcadlo a pomáhá nahlížet na stávající ale i požadovanou situaci z odstupu a nových perspektiv. Koučování se orientuje vždy dopředu, a v pozitivní rovině směřuje k dosažení vytyčených cílů, kterých může být dosahováno v úrovni transakční, transformační ale i transcendentální.

  • S kým spolupracujeme a proč - autentičnost a profesní kvalita

    Zde naleznete tým našich externích koučů & poradců & konzultantů, jak z České republiky ~ PhDr. Blanka Křemenáková; Mgr. Kateřina Kašeová, MBA; Eva Kaňáková; tak i naše zahraniční školitele & lektory ~ Karl Dawson, Richard Flook, David Lake, Steve Wells, Terry Morel, Austin Wyse a další.

  • Tajemství správné vizualizace a čtení mysli. Richard Flook

    Lidská mysl používá dva velmi odlišné způsoby, jak zacházet se systémem, když dosahuje cílů, které si stanoví. Většinou používáme logickou levou hemisféru mozku pomocí jazyka a k tomu i symboliku v číslech, když sestavujeme svůj nový cíl. Pravá strana mozku, však naopak pracuje s nelingvistickou reprezentací spojenou s tvůrčí představivostí, intuicí a vizualizací. Toto rozdělení platí pro celých 90% populace. V praxi samozřejmě používáme obě hemisféry mozku, ovšem jedna je vždy dominantní.