Termíny seminářů

Zde naleznete termíny školení a interaktivních seminářů. Termíny jsou na web doplňovány postupně, v předstihu - viz. tabulka termínů, kterou naleznete po kliknutí na odkaz [link] "pokračování". Pozor - nově vypsané termíny jsou rychle obsazovány a je vždy stanoven max. počet účastníků!

pokračování

Formulář přihlášení

Pro přihlášení na vámi zvolený seminář /školení, vyplňte formulář přihlášky. Formulář vyplňujte vždy aktuálními údaji /případně i IČ, pro váš daňový doklad. Souhlas s podmínkami účasti se týká pouze "závazného přihlášení na seminář /školení", závazným vyplněním formuláře přihlášky.

pokračování

Kompletní ceník pro rok 2019

Pod tímto odkazem naleznete kompletní ceník interaktivních seminářů, certifikovaných školení a workshopů, pořádaných v rámci akademie ACHC & AAMET intl. spol. s r.o. U specializačních seminářů je vždy uvedeno zda je /není podmínkou základní znalost EFT metodiky /technik emoční svobody.

pokračování

S kým spolupracujeme a proč - autentičnost a profesní kvalita

Zde naleznete tým našich externích koučů & poradců & konzultantů, jak z České republiky ~ PhDr. Blanka Křemenáková; Mgr. Kateřina Kašeová, MBA; Eva Kaňáková; tak i naše zahraniční školitele & lektory ~ Karl Dawson, Richard Flook, David Lake, Steve Wells, Terry Morel, Austin Wyse a další.

Richard Flook /Kanada ~ Head trainer Meta-Medicine(TM) IMMA, NLP Master a cert. intl. školitel metody NLP a hypnoterapie. Richard je spoluzakladatelem, ve světě dnes již velmi úspěšné metody, META-Medicine(TM), která vyučuje celostní diagnostiku a léčbu s důrazem na emocionální aspekty zdraví. IMMA - mezinárodní organizace zakládá svůj program studia na velmi přesných souvislostech mezi orgán-mysl-mozek-sociální propojení. Richard žije v Kanadě, pochází z Velké Británie a jeho původním zaměřením je NLP Master a školitel v oblasti byznys NLP a Time Line Therapy(TM). Během let své praxe školil účinnost efektivní komunikace a organizace pro firmy jako jsou např. JP Morgan, Chase Manhattan Bank, Samsung a Sony Eriksson,

www.whyamisick.com | www.metamedicine.info | ~ video ZDE

 

 


Karl Dawson /Velká Británie ~ Karl je jedním z pouze 28 EFT Master celosvětově, členem správní rady Pokročilých Energetických Terapií, taktéž první UK certifikovaný ´Body Ecologist´ v programu Donny Gates /USA, Reiki Master, tvůrce metody Matrix Reimprinting. Jeho zaměřením při využití EFT metody je oblast chronických emočních a fyzických onemocnění. Na toto téma pořádá samostatná školení - ´Chronická onemocnění´, specializace s EFT metodou Matrix Reimprinting, a rovněž pravidelná školení EFT Approved Training AAMET, www.eftuk.com


 

 

Austin Wyse /Velká Británie, kvalifikovaný terapeut s více než třicetiletou praxí v oboru. Dipl. Hypno-terapeut - AAMET Hypnotherapy, Meridian Energy, EFT practitioner ADv., Hypnosis, Biocognition Terapie.

Naším další mezinárodní spoluprácí je Terry Morel, RGN, RM, RHV, NLP practitioner, Meta-Medicine a EFT practitioner ADv. se specializací v oblasti zaměření na systematickou rodinou terapii. V oboru zdravotní péče má Terry mnohaletou praxi a je taktéž členem asociace zdravotních pracovníků pro "The Royal British Legion" /Velká Británie.

Marta Nosková & Richard Flook ~ seminář / Praha

Externí spolupráce

  • Jakých změn můžete dosáhnout diky koučinku? Rozhovor s Evou Kaňákovou

    Koučování je velmi účinnou technikou nalézání autentických řešení problémů, identifikace situací nebo realizace změn za pomoci vlastních zdrojů. Koučování samo o sobě neradí ani nementoruje, pouze nastavuje zrcadlo a pomáhá nahlížet na stávající ale i požadovanou situaci z odstupu a nových perspektiv. Koučování se orientuje vždy dopředu, a v pozitivní rovině směřuje k dosažení vytyčených cílů, kterých může být dosahováno v úrovni transakční, transformační ale i transcendentální.

  • S kým spolupracujeme a proč - autentičnost a profesní kvalita

    Zde naleznete tým našich externích koučů & poradců & konzultantů, jak z České republiky ~ PhDr. Blanka Křemenáková; Mgr. Kateřina Kašeová, MBA; Eva Kaňáková; tak i naše zahraniční školitele & lektory ~ Karl Dawson, Richard Flook, David Lake, Steve Wells, Terry Morel, Austin Wyse a další.

  • Tajemství správné vizualizace a čtení mysli. Richard Flook

    Lidská mysl používá dva velmi odlišné způsoby, jak zacházet se systémem, když dosahuje cílů, které si stanoví. Většinou používáme logickou levou hemisféru mozku pomocí jazyka a k tomu i symboliku v číslech, když sestavujeme svůj nový cíl. Pravá strana mozku, však naopak pracuje s nelingvistickou reprezentací spojenou s tvůrčí představivostí, intuicí a vizualizací. Toto rozdělení platí pro celých 90% populace. V praxi samozřejmě používáme obě hemisféry mozku, ovšem jedna je vždy dominantní.