Potřebuje Váš život změnu? V určité oblasti se cítíte zaseknuti na místě a nevíte "jak dále" a kam směřovat? Tak, aby to pro vás mělo tu správnou hodnotu .. Stalo se vám to někdy? Mne ano. Hned několikrát; a to jak osobně, tak i pracovně. Mnohdy to totiž může i vzájemně souviset. Cesta nebo-li způsob, jak z toho ven, po nás obvykle chce nový vzorec myšlení - uvažování o problému, dané situaci. Když jsem změnila své předpoklady a nebo mé přesvědčení o tom, co je možné, vše se dalo do pohybu. Když jsem si udělala jasno v tom, co jsem opravdu chtěla, otevřelo se pro mne hned několik nových možností. Možná vás napadne - to přeci musí každý zvládnout sám - proč k tomu potřebovat kouče? Jistě. Ale ne vždy. A pro tyto životní situace kde si nevím rady a nedaří se mi vidět věci z jiného úhlu pohledu, já ráda používám životního kouče. Moc dobře vím, že nastavení mysli ve smyslu: "musím vše vždy zvládnout sama", je mnohdy prostě neefektivní.

Když jsem se rozhodla opustit svoji původní kariéru, čelila jsem různým úrovním nesouhlasu od lidí kolem sebe. Někteří z nich dost otevřeně "doufali", že jen procházím jakousi podivnou životní fází, která snad brzy pomine. A samozřejmě jedním z hlavních argumentů, který jsem slyšela nejvíce bylo - „jak nesmyslné a nezodpovědné".. vzdát se své kariéry s vynikajícími vyhlídkami a krásným standardem života; a místo toho se začít věnovat energetické psychologii.

 

... na této stránce právě probíhají úpravy textu ...

 

 

 

B l o g - a k t u á l n ě

 • Proč uvažujeme tak jak uvažujeme? Je možné změnit předem dané?

  Epigenetika je jeden z nejdůležitějších objevů a to i přesto, že je to odvětví biologických věd, které je pro mnohé tak trochu celé "vzhůru nohama". Jeden z hlavních důvodů, proč není radno podceňovat hodnotu ekologie mysli a celistvého zdraví, je velice prostý - bez zdraví nejsou aplikovatelné žádné další hodnoty.

 • Zásady ochrany osobních údajů

  Ochrana vašeho soukromí při zpracování osobních údajů je pro nás důležitá. Seznamte se prosím s ochranou osobních údajů, zásadami a právy, které máte v souvislosti s GDPR /nařízení o ochraně osobních údajů.

 • Vize - plán - strategie.. Jak? S danou osnovou to zvládnete rychle a snadno.

  Téma, které je mnohdy zcela zbytečně "strašákem". Pojďme se podívat na 4 základní kroky, které Vám umožní se velice rychle zorientovat a mít jasnou vizi, se strategií a navazujícím plánem - stručně a kvalitně.

 • Jaký nejlepší dárek si mohu v životě dát? Překročte svůj vlastní stín.

  Co považujete za svůj největší profesní úspěch? Já osobně to, že jsem schopná věci měnit, začít třeba v úplně jiném oboru a nebát se udělat krok do neznáma. Mám ráda nové výzvy a každý mnou překonaný strach vždy paradoxně můj další profesní ale i osobní život velmi obohatil.

 • Mějte to co chcete. Dokážete to! Štěstí přeje - nejen - připraveným.

  Je něco co chcete, po čem toužíte, něco co chcete změnit a stále to pro Vás není reálné? Nevíte kde děláte chybu, jak toho dosáhnout a nebo jste dokonce přesvědčeni, že změna zásadních témat, která se týkají vaší osobnosti je obtížná a složitá?

Rozhovor s Martou Noskovou na téma energetické psychologie

Ve Spojených státech a Velké Británii se o meridiánové psychologii EFT běžně hovoří na lokálních stanicích BBC, uveřejňují se články v mnoha periodikách a EFT školení a konferencí se účastní zdravotníci Institutu pro národní zdraví (NHS) a The Royal British Legion.

EFT metodě se ve světě věnují osobnosti jako například: Bruce Lipton, PhD; Deepak Chopra; Cheryl Richardson; Dr. Candace Perth; Louise Hay a další přední odborníci. Jasnou odpovědí na to, jak velký zájem o tuto metodu je, může být i mezinárodní EFT online sumit, kterého se celosvětově každoročně účastní statisíce osob.

Metoda EFT se tímto posouvá více i do kategorie koučingu a osobního každodenního použití pro témata, jako jsou prokrastinace, nízké sebevědomí, nemožnost posunout se ve svém životě progresivně kupředu, odblokování vlastních negativních přesvědčení atd.

pokračování