Termíny seminářů

Zde naleznete termíny školení a interaktivních seminářů. Termíny jsou na web doplňovány postupně, v předstihu - viz. tabulka termínů, kterou naleznete po kliknutí na odkaz [link] "pokračování". Pozor - nově vypsané termíny jsou rychle obsazovány a je vždy stanoven max. počet účastníků!

pokračování

Formulář přihlášení

Pro přihlášení na vámi zvolený seminář /školení, vyplňte formulář přihlášky. Formulář vyplňujte vždy aktuálními údaji /případně i IČ, pro váš daňový doklad. Souhlas s podmínkami účasti se týká pouze "závazného přihlášení na seminář /školení", závazným vyplněním formuláře přihlášky.

pokračování

Sml. podmínky účasti a ceník

Pod tímto odkazem naleznete kompletní sml. podmínky a ceník interaktivních seminářů, cert. školení a workshopů, pořádaných v rámci ACHC&AAMET intl. spol. s r.o. /a nebo Marta Nosková, IČO: 74517872. U všech kurzů je vždy uvedeno zda je pro účast podmínkou i základní znalost EFT metodiky.

pokračování

Formulář přihlášení

Pro přihlášení na vámi zvolený seminář /školení, vyplňte formulář přihlášky. Formulář vyplňujte vždy aktuálními údaji /případně i IČ, pro váš daňový doklad. Souhlas s podmínkami účasti se týká pouze "závazného přihlášení na seminář /školení", závazným vyplněním formuláře přihlášky.

Povinné oznámení a sml. podmínky účasti: Účast na školení je dobrovolná, dané školení není náhražkou za lékařskou péči - metody EFT /NLP /TLT nikoliv neslouží k léčení či diagnóze ve smyslu klasické medicíny. Školení /semináře jsou sebepoznávací - vzdělávací kurzy, ve kterých nesou účastníci za sebe plnou zodpovědnost. Pokyny lektora jsou pouze návrhy, kterými se účastník řídí dle vlastního uvážení. Smluvní podmínky účasti naleznete ZDE

 

Vyplňte a odešlete prosím formulář přihlášky. Po odeslání Vás budeme kontaktovat buď přes e-mail nebo telefonicky. Aktuální obsazenost vzdělávacích školení a seminářů se zobrazuje přímo ve formuláři přihlášky.

Tímto se závazně přihlašuji na seminář
(zvolte termín školení či semináře kliknutím na šipku):Osobní údaje

K odeslání formuláře přihlášky je nutno souhlasit (zaškrtnout políčko) s podmínkami účasti pro přihlášení.

Pouze údaje označené * jsou povinné pro vyplnění formuláře.

Na základě zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů výslovně prohlašuji, že odesláním tohoto formuláře spolu s údaji v něm uvedenými, souhlasím se zpracováním osobních údajů poskytnutých moji osobou a jejich zařazením po dobu neurčitou do databáze zájemců o školení a semináře ACHC s.r.o., IČO: 247 15 514. Dále potvrzuji, že veškeré údaje mnou poskytnuté jsou pravdivé. Beru na vědomí, že shora uvedený souhlas může být odvolán pouze písemnou formou (e-mail), a to s účinností 30 dnů ode dne, kdy bude odvolání souhlasu doručeno vlastníkovi databáze. Vlastník databáze čestně prohlašuje, že poskytnuté údaje budou použity pouze pro potřeby databáze IMPACT Coaching - školení a semináře, ACHC s.r.o.

Externí spolupráce

  • Jakých změn můžete dosáhnout diky koučinku? Rozhovor s Evou Kaňákovou

    Koučování je velmi účinnou technikou nalézání autentických řešení problémů, identifikace situací nebo realizace změn za pomoci vlastních zdrojů. Koučování samo o sobě neradí ani nementoruje, pouze nastavuje zrcadlo a pomáhá nahlížet na stávající ale i požadovanou situaci z odstupu a nových perspektiv. Koučování se orientuje vždy dopředu, a v pozitivní rovině směřuje k dosažení vytyčených cílů, kterých může být dosahováno v úrovni transakční, transformační ale i transcendentální.

  • S kým spolupracujeme a proč - autentičnost a profesní kvalita

    Zde naleznete tým našich externích koučů & poradců & konzultantů, jak z České republiky ~ PhDr. Blanka Křemenáková; Mgr. Kateřina Kašeová, MBA; Eva Kaňáková; tak i naše zahraniční školitele & lektory ~ Karl Dawson, Richard Flook, David Lake, Steve Wells, Terry Morel, Austin Wyse a další.

  • Tajemství správné vizualizace a čtení mysli. Richard Flook

    Lidská mysl používá dva velmi odlišné způsoby, jak zacházet se systémem, když dosahuje cílů, které si stanoví. Většinou používáme logickou levou hemisféru mozku pomocí jazyka a k tomu i symboliku v číslech, když sestavujeme svůj nový cíl. Pravá strana mozku, však naopak pracuje s nelingvistickou reprezentací spojenou s tvůrčí představivostí, intuicí a vizualizací. Toto rozdělení platí pro celých 90% populace. V praxi samozřejmě používáme obě hemisféry mozku, ovšem jedna je vždy dominantní.