Přihlašte se k odběru bezplatného e-zpravodaje ACHC&AAMET intl. spol. s r.o.

Zřejmě není nic tak frustrující, jako pocit ustrnutí na místě. Toto rozpoložení všichni v určité míře známe. Některé životní situace nás prostě umí dostat a řádně při tom zamíchat s úvahami o opravdových hodnotách. Všichni máme svá témata k řešení, a všichni hledáme ideální způsob jak své problémy co nejrychleji vyřešit.

Přihlašte se do našeho e-zpravodaje pro odběr užitečných, zajímavých rad, které můžete okamžitě aplikovat pro vaši cílenou a vytouženou změnu.  Nejste na to sami!

Vaše úspěšná životní změna! Vyberte si variantu, která vám nejvíce vyhovuje.

 

 • Vyberte si z nabízených variant, které jsou pro Vás připraveny ..

  ... jen vy víte kdo jste, co děláte, za jakými názory a myšlenkami si stojíte a jak chcete, aby vypadal váš ideální život. Tím pádem i víte jaké je vaše aktuální téma, které vás nejvíce tíží. Chcete v této oblasti zvládnout úspěšnou změnu? Dobře. Ucelenost, soulad a jasně formulovaná vize .. to jsou hezká slova, nicméně upřímně, to co je aktuálně k řešení není třeba takto obecně formulovat - vyberte si specificky a cíleně z naší nabídky a změňte to, co si změnit volíte:

 • VARIANTA [A] - "chci úspěšně vyřešit téma svých financí" ..

  Tento online kurz je zaměřen pro úspěšnou změnu vašich myšlenkových vzorců na téma financí, osobního ohodnocení, zdravého sebevědomí a vlastní hodnoty. Jinými slovy: "Život jako úspěšná strategie šťestí". Během online kurzu odblokujete vaše limitující přesvědčení, na podkladě kterých se vám nedaří, ve vaší prosperitě tak, jak byste si přáli. Kurz mimo jiné obsahuje i osnovu pro zpracování prokrastinace, strachu ze změny, negativního přístupu k penězům, nízkého sebehodnocení ... atd. Zjistíte jak opravdu snadné může být "překročení vlastního stínu" a nastavení životní hojnosti.

 • VARIANTA [B] - "chci se cítit dobře ve svém těle" ..

  Nastavte svůj život dle upřímných představ, které máte, společně s dobrým pocitem ze svého fyzického těla a nové úrovně vitality, zdatnosti, mentální bdělosti a aktivní dlouhověkosti. Během online kurzu "Restart pro tělo a mysl", si vybudujete stabilní důvěru ve skryté schopnosti svého těla, budete proaktivně motivováni a poskládáte svoji vizi k emočně bohatému životu bez zbytečných omezení a mimo jiné i bez zbytečných kil navíc. Hravě a efektivně obohatíte se zbavíte "falešných" předsevzetí, která nikam nevedou. Nastartujete funkční model, který vás dovede k zcela jiné úrovni vašeho fyzického a psychického "já".

 • VARIANTA [C] - "chci se zbavit těžších /opakujících se problémů" ..

  Máte pocit, že toho potřebujete řešit více? A nebo jste již těď přesvědčeni, že váš problém je těžšího kalibru a v online variantě si neporadíte? Potřebujete s EFT metodou jít komplexně do hloubky a naučit se ji od základů krok za krokem?

  Poté je pro vás nejvhodnější interaktivní EFT školení "na~živo". Je pouze na vás zda si zvolíte absolvovat všechny tři stupně. EFT školení je koncipováno do dvou samostatných bloků: EFT 1. a 2. stupeň ~ celkem 3 dny interaktivního školení; a EFT 3. stupeň ~ 2,5 dne, který můžete absolvovat dodatečně, kdykoliv se rozhodnete. První a druhý blok je totiž samostatný a nic vás tím pádem předem nezavazuje.

 • VARIANTA [D] - "chci osobní konzultaci /individuální sezení ~ individuální přístup"


  "Chci změnu hned" ~ a chci individuální přístup, je vždy správná volba. Osobně neznám ani jeden případ kde by EFT nemělo kladný výsledek! Mnoho osob přitom přichází na EFT konzultaci se slovy: "chci věci jinak ..a nevím zcela přesně jak.." Mnozí neví jistě, jakou jinou kvalitu svého života. To je normální - ať již to, jak chceme věci jinak, dokážeme pojmenovat či nikoliv, v obtížných momentech kdy hledáme pomoc, to jediné hlavní co nás zajímá, je pouze „jak daný problém již nemít!"

   

  Metoda EFT je v uvozovkách zázračná především svojí rychlou efektivností, s trvalými pozitivními výsledky. Při aplikaci běžně zahýbe s celým vzorcem myšlení. Každý problém má své řešení. U "skepticky" založených klientů, je na první konzultaci zapotřebí o něco hlouběji adresovat daný problém. Poté již kladnému výsledku nic nebrání. Naše mysl i tělo disponují přirozenou schopností adaptace a regenerace, stačí jen nastavit správný mód pro požadovanou změnu.

Odběr e-zpravodaje

Názory a vyjádření účastníků našich školení a seminářů:

"... Marto od včerejšího návratu ze semináře si říkám, mám-li napsat .. ale proč tě ochudit o pocity žáka a koneckonců, je-li za co chválit, určitě by se mělo.. Moc ti děkuji, dalo mi to hrozně moc a kdybych měla obodovat celý kurs, na stupnici od 0 do 10, dala bych 10+ .. nehovím superlativům, ale opravdu to bylo maximálně profesionální. Prošla jsem si už dost různých seminářů a jenom lituji, že jsem ze všech nemohla odjet s tak dobrým pocitem jako právě včera z EFT semináře."


".. chci Vám ještě jednou moc poděkovat za úžasné školení a seznámení s metodou EFT. Bylo to skvělé, velice hodně mi to dalo. Několikanásobně to předčilo moje pozitivní očekávání. Od večerejšího dne jsem EFT použila již 3x na rodinných příslušnících, z toho ve 2 případech příznaky - bolest hlavy a břicha - zmizely úplně a v posledním případě - alergické projevy - se zcela zmírnily!"


"... ještě jednou upřímný dík za bezvadné školení. Teprve s odstupem si uvědomuju, co všechno nám bylo předáno. I když už jsem věděla, jak je EFT zázračné :-) viz moje jedno sezení, které jsem absolvovala již dříve .. a které mě zbavilo velkého smutku. Takže ještě jednou díky."


" Marti, musím ti sdělit, že mě EFT posunulo v životě hrozně moc dopředu a mám pocit, že už pro mne není nic problém. Začala jsem na sobě pracovat a ráda bych se pustila i do pokračování EFT. Ještě jednou díky za vše co pro nás děláš! "


" Srdečně zdravím, chci ještě jednou poděkovat za nečekaně velmi silný zážitek ze semináře, za množství profesionálních znalostí a dovedností, které jste nám předali. Přestože jsem již seminář EFT absolvovala jinde, teprve u Vás jsem pochopila EFT v plném významu a kvalitě. "


" Dobrý den, chci Vám velmi poděkovat za úžasný seminář. Jednoduchý princip metody a její účinnost mě naprosto oslovila. Seminář byl pro mě opravdu velkým překvapením .. Ještě jednou díky! "


" Milá Marto, jak jsme si všichni mohli ověřit, tak na popsání pocitu často chybí slova. A tak je to i v případě, když ti chci sdělit tu velikost a sílu z radostného pocitu, který přinesl, přináší a asi už to neskončí, seminář s tebou. Vše jde normálně a krásně, jakoby samo, neuvěřitelné - těší mne to - opravdu díky. "


"..chci Vám ještě jednou poděkovat za školení, kterého jsem se zúčastnila, bylo opravdu skvělé. Přestože jsem se EFT již učila u jiné paní, jsem moc ráda, že jsem byla na Vašem kurzu. Dozvěděla jsem se tolik nových věcí, to jsem vůbec nečekala.."